Zmarł nasz Kolega i Przyjaciel

Autor: Żydowski Instytut Historyczny
Grafiki na stronę(29).png

fot. Grzegorz Kwolek, ŻIH

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego drogiego kolegi, Krzysztofa Wiśniewskiego, który przez wiele lat z oddaniem pracował w Żydowskim Instytucie Historycznym, a w swoją pracę włożył całe serce i życie.

Krzysztof był nie tylko wieloletnim pracownikiem, ale także niezastąpionym członkiem naszej społeczności. Jego ciepło, radosny duch i zawsze obecny uśmiech sprawiały, że każdy dzień w Instytucie był jaśniejszy. Krzysztof witał wszystkich serdecznym uśmiechem i miał dla każdego kilka miłych słów, niezależnie od okoliczności. Był osobą, na której zawsze można było polegać, gotowy pomóc w każdej sytuacji.

Jego praca nie ograniczała się jedynie do dbania o budynek. Krzysztof troszczył się o cały Instytut i jego pracowników z pełnym oddaniem. Jego staranność i zaangażowanie były widoczne na każdym kroku, a jego obecność miała ogromny wpływ na atmosferę panującą w naszym miejscu pracy.

Zawsze gotowy do niesienia pomocy, Krzysztof był przykładem prawdziwej życzliwości i empatii. Jego śmierć to wielka strata dla nas wszystkich. Pozostawił po sobie wiele pięknych wspomnień, które na zawsze pozostaną w naszych sercach.

Żegnamy Cię, Krzysztofie, z głębokim żalem, ale i wdzięcznością za wszystko, co dla nas zrobiłeś. Twoja obecność była darem, który będziemy pielęgnować.

Niech Twoja dusza związana zostanie węzłem życia.

 

N87A8185.JPG [2.37 MB]
fot. Grzegorz Kwolek, ŻIH

 

Żydowski Instytut Historyczny