Kontakt

Żydowski Instytut Historyczny im. Emanuela Ringelbluma

ul. Tłomackie 3/5
00–090 Warszawa
tel.: (22) 827 92 21


DYREKCJA

prof. dr hab. Paweł Śpiewak — dyrektor 

Jolanta Hercog — zastępca dyrektora ds. organizacyjnych

Andrzej Kamiński — zastępca dyrektora ds. zbiorów

Sekretariat

tel.: (22) 827 92 21 w. 113 
tel./fax: (22) 827 83 72
e-mail: secretary@jhi.pl


ARCHIWUM

Agnieszka Reszka — kierownik 

tel.: (22) 827 92 21 w. 124
e-mail: areszka@jhi.pl


Biblioteka

tel.: (22) 827 92 21 w. 122
e-mail: akaminski@jhi.pl


DZIAŁ EDUKACJI I PROJEKTÓW KULTURALNYCH

Anka Chylak — kierownik

tel.: (22) 827 92 21 w. 102
e-mail: achylak@jhi.pl

UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU I AKADEMIA LETNIA

tel.: (22) 827 92 21 w. 102
e-mail: edukacja@jhi.pl


Genealogia

Anna Przybyszewska-Drozd — kierownik

tel.: (22) 828 59 62
e-mail: familyheritage@jhi.pl


Dział komunikacji i Promocji

tel.: (22) 827 92 21
e-mail: promocja@jhi.pl


DZIAŁ SZTUKI

Anna Duńczyk-Szulc — kierownik

tel. (22) 827 92 21 w. 107
e-mail: adunczyk@jhi.pl


WYDAWNICtwo]

Anna Plewicka-Szymczak — kierownik projektów wydawniczych

tel.: (22) 827 92 21 wew. 111 

kom.: +48 605 250 307

e-mail: aplewicka@jhi.pl 

Ryszard Burek — kierownik Działu Wydawniczego

e-mail: rburek@jhi.pl


Dokumentacja zabytków i archiwum fotografii

Jan Jagielski — kierownik pracowni 

tel.: (22) 827 92 21 w. 130
e-mail: jjagielski@jhi.pl


Pracownia Konserwacji

Violetta Bachur — kierownik

tel.: (22) 827 92 21 w. 118

e-mail: vbachur@jhi.pl


KSIĘGARNIA

tel.: (22) 827 92 21 w. 123
e-mail: ksiegarnia@jhi.pl


Dane do faktur i rozliczeń

RIK: 82/09

NIP: 525–24–45–827

REGON: 141689541





Serwis wykorzystuje pliki cookie do celów statystycznych. Jeśli się na to nie zgadzasz, wyłącz obsługę plików cookie w swojej przeglądarce internetowej. Rozumiem