Kontakt

Żydowski Instytut Historyczny
im. Emanuela Ringelbluma

ul. Tłomackie 3/5
00–090 Warszawa
tel.: (22) 827 92 21


DYREKCJA

prof. dr hab. Paweł Śpiewak — Dyrektor 

Jolanta Hercog — Zastępca Dyrektora ds. Zarządzania Strategicznego

Anna Duńczyk-Szulc — Zastępca Dyrektora ds. Programowych


pełnomocnictwa

Andrzej Kamiński — Pełnomocnik Dyrektora ds. Zbiorów

Małgorzata Wosińska — Pełnomocnik Dyrektora ds. Współpracy Międzynarodowej


Sekretariat

tel.: (22) 827 92 21 w. 113
e-mail: secretary@jhi.pl


dział naukowy

prof. Andrzej Żbikowski — kierownik

tel.: (22) 827 92 21 w. 120
e-mail: azbikowski@jhi.pl


ARCHIWUM

Agnieszka Reszka — kierownik 

tel.: (22) 827 92 21 w. 124
e-mail: areszka@jhi.pl


Biblioteka

Andrzej Kamiński — kierownik

tel.: (22) 827 92 21 w. 122
e-mail: akaminski@jhi.pl


Genealogia

Anna Przybyszewska-Drozd — kierownik

tel.: +48 602 472 557

tel.: +48 22 8285962

e-mail: familyheritage@jhi.pl


DZIAŁ SZTUKI

Anna Duńczyk-Szulc — kierownik

tel. (22) 827 92 21 w. 107
e-mail: adunczyk@jhi.pl


Dział edukacji

Agnieszka Kajczyk — kierownik

tel.: (22) 827 92 21 w. 102
e-mail: edukacja@jhi.pl


dział projektów kulturalnych i komunikacji

Małgorzata Krzanowska — kierownik

tel.: (22) 827 92 21 w. 109

e-mail: mkrzanowska@jhi.pl; promocja@jhi.pl


WYDAWNICtwo]

Anna Plewicka-Szymczak — kierownik projektów wydawniczych

tel.: (22) 827 92 21 w. 111
e-mail: aplewicka@jhi.pl

Ryszard Burek — kierownik

tel.: (22) 380 21 53/54
e-mail: rburek@jhi.pl


dział Dokumentacji dziedzictwa żydowskiego

Jan Jagielski — kierownik

tel.: (22) 827 92 21 w. 130
e-mail: jjagielski@jhi.pl

W sprawie udostępniania zdjęć prosimy o kontakt na adres dokumentacja@jhi.pl.


Pracownia Konserwacji

Violetta Bachur — kierownik

tel.: (22) 827 92 21 w. 118
e-mail: vbachur@jhi.pl


Dział digitalizacji

Krzysztof Czajka-Kalinowski — kierownik

tel.: (22) 827 92 21 w. 111
e-mail: kczajka@jhi


KSIĘGARNIA

Karolina Krakowska – kierownik 

tel.: (22) 827 92 21 w. 123
e-mail: ksiegarnia@jhi.pl


redakcja strony internetowej

Anna Majchrowska

tel.: (22) 827 92 21 w. 109

e-mail: amajchrowska@jhi.pl




Dane do faktur i rozliczeń

RIK: 82/09

NIP: 525–24–45–827

REGON: 141689541






























Serwis wykorzystuje pliki cookie do celów statystycznych. Jeśli się na to nie zgadzasz, wyłącz obsługę plików cookie w swojej przeglądarce internetowej. Rozumiem