Kontakt

Żydowski Instytut Historyczny
im. Emanuela Ringelbluma

ul. Tłomackie 3/5
00–090 Warszawa
tel.: (22) 827 92 21


DYREKCJA

prof. dr hab. Paweł Śpiewak — Dyrektor 

Anna Duńczyk-Szulc — Zastępca Dyrektora ds. Programowych

Anna Majchrowska — Zastępca Dyrektora ds. Zarządzania Strategicznego


pełnomocnictwa

Andrzej Kamiński — Pełnomocnik Dyrektora ds. Zbiorów



Sekretariat

tel.: (22) 827 92 21 w. 113
e-mail: secretary@jhi.pl


dział naukowy

prof. Andrzej Żbikowski — kierownik

tel.: (22) 827 92 21 w. 120
e-mail: azbikowski@jhi.pl


ARCHIWUM

Agnieszka Reszka — kierowniczka

tel.: (22) 827 92 21 w. 124
e-mail: areszka@jhi.pl


Biblioteka

Andrzej Kamiński — kierownik

tel.: (22) 827 92 21 w. 122
e-mail: akaminski@jhi.pl


Genealogia

Anna Przybyszewska-Drozd — kierowniczka

tel.: +48 602 472 557

tel.: +48 22 828 59 62

e-mail: familyheritage@jhi.pl


DZIAŁ SZTUKI

Michał Krasicki — kierownik

tel. (22) 827 92 21 w. 107
e-mail: mkrasicki@jhi.pl


Dział edukacji

Bartosz Borys — kierownik

tel.: (22) 827 92 21 w. 102
e-mail: edukacja@jhi.pl


dział projektów kulturalnych i komunikacji

Małgorzata Sołtysik — kierowniczka

tel.: (22) 827 92 21 w. 109

e-mail: msoltysik@jhi.pl

patronaty, wykorzystanie loga ŻIH — prosimy o kontakt na adres promocja@jhi.pl


WYDAWNICtwo]

Krzysztof Banach — kierownik

tel.: +48 604 909 123
e-mail: kbanach@jhi.pl

Redakcja

tel.: +48 784 366 451


dział Dokumentacji dziedzictwa żydowskiego

Agnieszka Kajczyk — kierowniczka

tel.: (22) 827 92 21 w. 130
e-mail: dokumentacja@jhi.pl

Zachęcamy również do korzystania z materiałów dostępnych na www.cbj.jhi.pl i www.delet.jhi.pl


Pracownia Konserwacji

Violetta Bachur — kierowniczka

tel.: (22) 827 92 21 w. 118
e-mail: vbachur@jhi.pl


Dział digitalizacji

Krzysztof Czajka-Kalinowski — kierownik

tel.: (22) 827 92 21 w. 111
e-mail: kczajka@jhi.pl


KSIĘGARNIA

tel.: (22) 827 92 21 w. 123
e-mail: ksiegarnia@jhi.pl


redakcja strony internetowej

Przemysław Batorski

tel.: (22) 827 92 21 w. 111

e-mail: pbatorski@jhi.pl




Dane do faktur i rozliczeń

RIK: 82/09

NIP: 525–24–45–827

REGON: 141689541


















Serwis wykorzystuje pliki cookie do celów statystycznych. Jeśli się na to nie zgadzasz, wyłącz obsługę plików cookie w swojej przeglądarce internetowej. Rozumiem