Zapraszamy na seminarium Korczak. Lubię to!

Międzynarodowe Seminarium Dobrych Praktyk Korczakowskich KORCZAK. LUBIĘ TO!

Wide  78b0330 1

W imieniu Żydowskiego Instytutu Historycznego serdecznie zapraszam na Międzynarodowe Seminarium Dobrych Praktyk Korczakowskich KORCZAK. LUBIĘ TO! Organizujemy je we współpracy ze stowarzyszeniami korczakowskimi, aby podsumować szeroką działalność różnych organizacji podczas roku Korczakowskiego.

Naszym celem jest zebranie i zaprezentowanie najciekawszych projektów zorganizowanych w szkołach, ośrodkach kultury oraz przez organizacje pozarządowe. To także okazja do spotkania realizatorów tych projektów i stworzenia platformy wymiany doświadczeń w środowisku ludzi, dla których ten rok był ważny ze względu na poznanie i wdrażanie szeroko pojętej myśli korczakowskiej. Warto podkreślić, że w seminarium udział wezmą również przedstawiciele organizacji korczakowskich działających poza granicami Polski, którzy opowiedzą o działaniach związanych z propagowaniem postaci Janusza Korczaka i edukacji o nim w swoich krajach.

Podczas seminarium będzie można zaprezentować projekt w sesji plenarnej, pokazać prezentację multimedialna lub zaznaczyć swoją obecność w formie materiałów promocyjnych na kiermaszu projektów (plansza, plakat, roll-up, ulotki). 

Serwis wykorzystuje pliki cookie do celów statystycznych. Jeśli się na to nie zgadzasz, wyłącz obsługę plików cookie w swojej przeglądarce internetowej. Rozumiem